Wiadomości związane z hasłem gdzie na weekend majowy

Planujecie wycieczkę do Gdańska? Długi majowy weekend to doskonały czas na zwiedzanie tego pięknego miasta. Spacer brzegiem morza, wizyta w ZOO, liczne muzea oraz wiele zabytków wartych zobaczenia. To tylko niektóre propozycje spędzenia majówki w tym mieście. Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

Stolica Tatr od lat przyciąga licznych turystów z całej Polski i nie tylko. Długi weekend majowy w Zakopanem to propozycja dla wszystkich kochających górskie wędrówki oraz świeże tatrzańskie powietrze. Jakie atrakcje w tym roku czekają na urlopowiczów?

Majówka już niedługo i warto pomyśleć, w jaki sposób spędzimy wolne dni. Gdzie pojechać na weekend majowy? Wszystko zależy od naszych oczekiwań oraz oczywiście możliwości finansowych. Mamy dla was kilka pomysłów na majówkę 2017.

Majówka to czas długo wyczekiwanego odpoczynku i regeneracji. Jeśli jeszcze nie masz planów na wolne dni, skorzystaj z naszych propozycji. Spędź weekend majowy nad morzem i ciesz się urokiem przepięknego Bałtyku razem z całą rodziną.

Przed nami perspektywa wyjazdu na długi majowy weekend. Pomysłów na pewno jest wiele, jednak trudno wybrać ten najlepszy. A może w tym roku warto zejść z utartych turystycznych szlaków i wybrać się w bardziej zaciszne Beskidy?

Do majówki pozostały jeszcze miesiąc jednak już teraz warto pomyśleć, gdzie można spędzić weekend majowy i zaplanować sobie atrakcyjny wyjazd wcześniej. Na udany wypoczynek idealnie nadają się miejsca oferujące szeroką gamę różnorakich atrakcji turystycznych i wypoczynkowych. Takim miejscem jest Słowacja, wprost doskonałe miejsce na weekend majowy 2015 r.

Stolica Francji to jedno z najpiękniejszych miast na świecie! Większość spośród tych, którzy nigdy nie byli w Paryżu, skrycie marzy, aby spędzić tam choć jeden dzień. Długi weekend majowy 2017 może być świetną okazją do wyjazdu w to wyjątkowe miejsce.

Nie masz pomysłu na długi weekend majowy? To nic. My mamy ich mnóstwo. Jednym z nich jest wyjazd na Mazury - uroczy zakątek Polski. Idealny na wyjazdy rodzinne, ale nie tylko...

Praga to niezwykle urokliwe miasto, które co roku przyciąga rzesze turystów. Jeśli nie masz jeszcze planów na majówkę - pomyśl o Czechach. Weekend majowy w Pradze z pewnością zagwarantuje niezapomniane przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci.

Kaszuby to jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Ich niewątpliwym atutem jest bogata przyroda, liczne lasy i jeziora, piękne doliny rzeczne, urozmaicona rzeźba terenu. Można w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku miasta, ciesząc się świeżym powietrzem. Ludzi, którzy zechcą spędzić tam długi weekend majowy, przywita bogata oferta turystyczna Kaszub. Nie zawiodą się wielbiciele wycieczek rowerowych i spływów kajakowych, ani ci, którzy od przygód wolą spokojne zwiedzanie okolicy i urokliwych kaszubskich miasteczek.

Długi weekend majowy to czas odpoczynku i regeneracji. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić tych kilka dni, mamy dla Ciebie propozycję. Zapraszamy nad polskie morze!

Gdzie spędzić długi weekend majowy? Na to pytanie nie jest prosto odpowiedzieć, ponieważ miejsc, które warto odwiedzić jest mnówsto. Wszystko więc zależy od naszych oczekiwań, no i oczywiście finansów.